O szkole

„Szkoła Języków Wschodu i Zachodu. RHESIS” jest jednym z dzieł Stowarzyszenia „Dom Wschodni – Domu Orientalis”, którego celem jest promowanie na Zachodzie wschodnich tradycji chrześcijańskich i budowanie mostu pomiędzy Polską a Bliskim Wschodem, z którego nasz naród zaczerpnął i cały czas czerpie tak wiele dla własnej kultury i tożsamości. Szkoła stawia sobie za cel upowszechnianie znajomości dawnych języków, które stanowią korzenie języków ludzi współczesnych, aby w ten sposób pogłębić więź naszej kultury z jej fundamentami.

W ramach Szkoły RHESIS proponujemy naukę następujących języków:

Oferujemy szerokie możliwości dopasowania wymiaru godzin nauki do potrzeb i możliwości studentów. Dostępne są kursy grupowe i indywidualne, bardziej i mniej intensywne.

Studium nad językiem proponujemy poszerzyć o studium nad literaturą i historią bliskowschodnich kultur, dlatego naszych studentów zapraszamy także na wykłady o filozofii greckiej, starożytnej historii, świętych tekstach wielkich monoteistycznych religii i Ojcach Kościoła. Wykłady odbywają się w środy od 18.00 (szczegółowe informacje podawane są na stronie Stowarzyszenia „Dom Wschodni – Domus Orientalis”.

ZAPRASZAMY!

OFERTA JĘZYKOWALEKTORZYKURSY WAKACJNE NAUKA ON-LINE CENNIK KONTAKTZapisy na rok akademicki 2018/19Powrót do strony głównej

No comments yet.